menu

O FIRMIE

Jesteśmy prywatną, polską firmą istniejącą od 1990 roku. Zajmujemy się produkcjąhandlem oraz usługami w zakresie nowoczesnej weterynarii i produkcji zwierzęcej. Naszym celem jest produkcja zdrowej żywności, dzięki zapewnieniu optymalnych warunków w całym łańcuchu pokarmowym. Specjalizujemy się między innymi w produkcji mieszanek paszowych uzupełniających dietetycznych - w tym produktów pod zamówienie konkretnego klienta.Dzięki intensywnej pracy mającej na celu ciągłe doskonalenie oferty AGRIVET od ponad20  lat rozwijamy swoją działalność  w zakresie żywienia zwierząt, nowoczesnej weterynarii czy też doradztwa. Dysponujemy wykształconą kadrą specjalistów, posiadamy odpowiednie zaplecze logistyczno-biurowe, a w swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody i technologie.

 

 

Nie boimy się nowych wyzwań, szukamy nowych dróg postępu technologicznego i marketingowego. Rok 2005 był dla firmy przełomowy; siedziba firmy została przeniesiona do nowoczesnego kompleksu biurowo-magazynowego, otworzyliśmy kolejną placówkę weterynaryjną w Opalenicy, a także rozpoczęliśmy sprzedaż w krajach Unii Europejskiej i również poza jej terenami. Dynamiczny rozwój naszej firmy, o czym jesteśmy przekonani, sprawia, iż jesteśmy  godnym zaufania partnerem posiadającym w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania dla nowoczesnego rolnictwa.
Dzięki współpracy z producentami i dystrybutorami najlepszych surowców i produktów, korzystając z 20-letnich doświadczeń na rynku produkcji i dystrybucji produktów i usług dla rolnictwa, jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty przy zachowaniu atrakcyjnych warunków współpracy.

 
roku 2011 otworzyliśmy kolejną placówkę weterynaryjną - tym razem specjalistyczną Przychodnię Weterynaryjną w Grodzisku Wielkopolskim - specjalizującą się w profilaktyce i leczeniu zwierząt towarzyszących.

Mając na uwadze fakt jak wielką rolę informacyjną ma Internet, również w 2011 roku uruchomiliśmy nowy serwis internetowy www.agrivet.pl wraz z innowacyjnym systemem wspomagających zarządzanie, obsługę klienta i przepływ informacji, a także serwis produkowy poświęcowy produktom Profilaktyki Sanitarnej - www.agrisan.pl (wersja polska) oraz www.agrisan.eu (serwis w wersjach obcojęzycznych).

 

W roku 2012 otworzyliśmy kolejną - już czwartą - placówkę weterynaryjną - tym razem wybór padł na miasto Kościan. Przychodnia weterynaryjna w Kościanie to zdecydowanie najnowocześniejsza, najlepiej wyposażona specjalistyczna placówka specjalizująca się w profilaktyce i leczeniu zwierząt towarzyszących w okolicy. Doświadczeni lekarze weterynarii sprawiają, że oferowane usługi są na najwyższym poziomie.


Rok 2013 był rokiem przełomowym - zunifikowaliśmy identyfikację wizualną Przychodni Weterynaryjnych, powstała dedykowana strona internetowa pod adresem www.przychodnie-weterynaryjne.pl oraz sklep internetowy VetAgri.pl gdzie dostępna jest pełna oferta naszej firmy (z wyłączeniem kilkuset produktów dostępnych pod zamówienie). Rozpoczęliśmy również sprzedaż za pomocą platform handlowych i aukcyjnych.

W roku 2014 uruchomiliśmy nowe linie produkcyjne w Centrali Kuślin - dedykowana linia do produkcji preparatów do suchej dezynfekcji oraz dedykowana linia do produkcji środków żywienia zwierząt.


W roku 2015 wprowadziliśmy do oferty innowacyjne superprestartery dla prosiąt (w formie płynnej, żelu i granulatu) - uzyskując w ten sposób status lidera na polskim rynku specjalistycznych produktów dla prosiąt od 1 do 40-45 dnia życia (od porodu, poprzez odsadzenie aż do ochwania i sprzedaży lub przeniesienia prosiąt do fazy tuczu) - tym sami jako jedyni na rynku posiadamy pełny i kompleksowy Program Żywienia i Odchowu Prosiąt, który systematycznie wdrażany jest na najlepszych fermach trzody chlewnej w Polsce.

W 2016 roku rozszerzyliśmy Program Profilaktyki i Higieny Sanitarnej o nowe produkty dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować każdemu hodowcy idealnie dopasowany do gatunku lub grupy hodowanych zwierząt - wdrożona została również specjalna strona produktowa z prezentacją poszczególnych produktów - www.agrisan.pl


Na początku 2017 roku podjęliśmy decyzję o budowie i przeniesieniu z dotychczasowej lokalizacji Przychodni Weterynaryjnej w Grodzisku Wielkopolskiej do nowego kompleksu usługowo - handlowego. Planowane otwarcie nowej placówki przewidywane jest na IV kwartał 2017 roku - będzie to największa, najlepszej wyposażona placówka weterynaryjna w zachodniej części województwa Wielkopolskiego, gdzie przyjmować będą doświadczeni specjaliści z zakresu chorób psów i kotów, interniści i chirurdzy. Integralną częścią kompleksu będzie salon Groomerski / SPA dla zwierząt oraz market zoologiczny.


Zapraszamy do współpracy!